مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۲۹ دی ۹۲
مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

تعدادی از مشتریان ما و کاربران سایت زمان طراحی سایت از ما سوال می کنند که مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست ؟ و یا اصلاً چه دلیل وجود دارد تا ما برای کسب و کار خود سایت راه اندازی کنیم ؟ به همین دلیل تصمیم گرفته ایم این مقاله را آماده کنیم …

مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

برای اینکه راحتر بتوانیم مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی کنیم, این کار را در قالب یک مقاله ساده و کلی آماده کرده ایم.

مزیت های راه اندازی سایت در کسب و کار اینترنتی :

 • پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی

همانطور که همه می دانیم علم و تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است و هیچ مدیر و مسئولی نمی خواهد از این پیشرفت روز افزون فاصله بگیرد.

به عبارت ساده تر می توان گفت کاربرانی که برای رسیدن به خواسته ی خود از اینترنت استفاده می کنند هر روز در حال افزایش است پس این یک دلیل محکم برای طراحی سایت مناسب کسب و کار اینترنتی است.

 

 • صرفه جویی در هزینه و زمان

مزیت دیگری که می توان به آن اشاره کرد , صرفه جویی در زمان و هزینه است. فرض می کنیم شما محصولی را عرضه می کنید تا کاری را بلد هستید و می خواهید از آن کسب درآمد کنید. برای راه اندازی یک دفتر تجاری , یک فروشگاه مناسب و یا یک شرکت نیاز به هزینه بسیار زیادی است اما برای طراحی سایت مناسب و حرفه ای هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

 

 • جهانی شوید !

همه ی مدیران و صاحبان کسب و کار می خواهند برند یا محصول خود را به تمام نقاط کشور یا جهان عرضه کنند. اگر شما یک فروشگاه در بهترین نقطه شهر خود داشته باشد, فقط مشتریان خاص خود را که از آن محل گذر می کنند را دارید , اما با طراحی سایت مناسب شما می توانید به تمام نقاط کشور سرویس دهید و با مشتریان بسیار بیشتری آشنا شوید.

 

 • کار در منزل

زمانی که شما برای کسب و کار خود سایت طراحی کرده باشید , می توانید براحتی در منزل بنشینید و سایت خود را پشتیبانی کنید. دیگر نیازی به هزینه های سنگین اجاره دفتر و یا فروشگاه نیست.

 

 • کسب و کار خود را گسترش دهید

یکی دیگر از مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی , امکان گسترش آن و داشتن شعبه های متعدد در نقاط مختلف کشور است. و کاملاً مشخص است که درآمد چند شعبه خیلی بیشتر از یک شعبه است.

 

این ها مواردی بود که از نظر ما می توانید مهم ترین مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشد.

منبع: آوا سایت

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
طراح سایت مدیر سایت
رضا متولد 14 آبان 69 در تهران است. پس از فعالیت در پروژه های متعدد, سرانجام سایت رسمی خود را با نام گروه طراحی آوا در سال 91 ایجاد و از آن پس بهمراه تیم خود اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت های بسیاری کرد. وی همچنین موفق به کسب 3 مقام بـرتر و یک گواهینــامه بین المللـی در سال 92-93 شده است.
مطالب زیر را از دست ندهید !

منظور از xHTML چیست ؟

منظور از xHTML چیست ؟

حتما شما هم از آن دسته افرادی هستید که زیاد به زبان های HTML آشنایی ندارید. و با شنیدن کلمه ای چون xHTML یک...

۱۶ خرداد ۹۲
3,428
سوالی دارید؟ در این بخش مطرح کنید
 1. احمدی :
  ۰۱ بهم ۹۲

  توضیحات بیار عالی و کار امد بود، موفق و سربلند باشید.

 2. عجبــــــــــــــــ
  ما که بدبخت شدیم