مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

نویسنده : طراح سایت
مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی
مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی
بازدید: 3,462
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 votes, average: 5٫00 out of 5)

مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

تعدادی از مشتریان ما و کاربران سایت زمان طراحی سایت از ما سوال می کنند که مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست ؟ و یا اصلاً چه دلیل وجود دارد تا ما برای کسب و کار خود سایت راه اندازی کنیم ؟ به همین دلیل تصمیم گرفته ایم این مقاله را آماده کنیم …

مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

برای اینکه راحتر بتوانیم مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی کنیم, این کار را در قالب یک مقاله ساده و کلی آماده کرده ایم.

مزیت های راه اندازی سایت در کسب و کار اینترنتی :

 • پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی

همانطور که همه می دانیم علم و تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است و هیچ مدیر و مسئولی نمی خواهد از این پیشرفت روز افزون فاصله بگیرد.

به عبارت ساده تر می توان گفت کاربرانی که برای رسیدن به خواسته ی خود از اینترنت استفاده می کنند هر روز در حال افزایش است پس این یک دلیل محکم برای طراحی سایت مناسب کسب و کار اینترنتی است.

 

 • صرفه جویی در هزینه و زمان

مزیت دیگری که می توان به آن اشاره کرد , صرفه جویی در زمان و هزینه است. فرض می کنیم شما محصولی را عرضه می کنید تا کاری را بلد هستید و می خواهید از آن کسب درآمد کنید. برای راه اندازی یک دفتر تجاری , یک فروشگاه مناسب و یا یک شرکت نیاز به هزینه بسیار زیادی است اما برای طراحی سایت مناسب و حرفه ای هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

 

 • جهانی شوید !

همه ی مدیران و صاحبان کسب و کار می خواهند برند یا محصول خود را به تمام نقاط کشور یا جهان عرضه کنند. اگر شما یک فروشگاه در بهترین نقطه شهر خود داشته باشد, فقط مشتریان خاص خود را که از آن محل گذر می کنند را دارید , اما با طراحی سایت مناسب شما می توانید به تمام نقاط کشور سرویس دهید و با مشتریان بسیار بیشتری آشنا شوید.

 

 • کار در منزل

زمانی که شما برای کسب و کار خود سایت طراحی کرده باشید , می توانید براحتی در منزل بنشینید و سایت خود را پشتیبانی کنید. دیگر نیازی به هزینه های سنگین اجاره دفتر و یا فروشگاه نیست.

 

 • کسب و کار خود را گسترش دهید

یکی دیگر از مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی , امکان گسترش آن و داشتن شعبه های متعدد در نقاط مختلف کشور است. و کاملاً مشخص است که درآمد چند شعبه خیلی بیشتر از یک شعبه است.

 

این ها مواردی بود که از نظر ما می توانید مهم ترین مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشد.

منبع: آوا سایت

 


 1. احمدی :
  ۰۱ بهم ۹۲

  توضیحات بیار عالی و کار امد بود، موفق و سربلند باشید.

 2. فواد :
  ۰۱ بهم ۹۲

  عجبــــــــــــــــ
  ما که بدبخت شدیم

عضویت در خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه ایمیلی آوا می توانید آخرین اخبار, مقالات آموزشی, قالب های رایگان و هرآنچه که برای داشتن یک وب سایت قدرتمند نیاز دارید در ایمیل خود دریافت کنید.