انتشار مطالب پس از تایید مدیر در وردپرس

نویسنده : طراح سایت
انتشار مطالب پس از تایید مدیر در وردپرس
انتشار مطالب پس از تایید مدیر در وردپرس
بازدید: 1,201
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (5 votes, average: 5٫00 out of 5)

اگر شما هم مدیر یک سایت باشید که کاربران سایت امکان انتشار مطالب داشته باشند, حتما برای شما مهم است که مطالب سایت بعد از بازبینی و تایید شما منتشر شود, از این رو یک مقاله ساده و کارآمده آماده کرده ایم با موضوع انتشار مطالب پس از تایید مدیر که در سایت های وردپرسی قابل انجام است.

انتشار مطالب پس از تایید مدیر در وردپرس

همانطور که میدانید وردپرس قابلیت عضویت را دارد و حتما سری به نقش های کاربری وردپرس زده اید, جالب است بدانید که در این مقاله نیز تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که نقش کاربری درست را انتخاب کنید.

 

نقش های کاربری وردپرس

به صورت پیش فرض وردپرس ۵ نوع نقش کاربری در اختیار شما قرار داده است که برای هر کدام از آنها وظایف خاصی مشخص شده است؛

  • مشترک

این نقش کاربری پیش فرض در عضویت های وردپرس است, با این سمت کاربر تنها می تواند پروفایل خود را مشاهده کند و قادر به مشاهده هیچ قسمت دیگری از سایت نیست.

  • مشارکت کننده

این نقش به کاربر اجازه انتشار مطالب و ویرایش مطالب خود را می دهد, همچنین می تواند دیدگاه های مربوط به نوشته های خود را مشاهده کند. در این نقش کاربری کاربر قادر به ارسال مطلب است اما انتشار مطالب پس از تایید مدیر خواهد بود.

  • نویسنده

در این نقش کاربری, کاربر سایت تمام امکانات بخش مشارکت کننده را دربر خواهد داشت, به علاوه این امکان را دارد که مطالب خود را بصورت مستقیم و بدون نیاز به تایید مدیر منتشر کند.

  • ویرایشگر

نقش کاربری ویرایشگر, تمامی امکانات نقش کاربری نویسنده را دارد و از همه مهم تر می تواند تمام مطالب دیگر نویسندگان را مدیریت و ویرایش کند.

  • مدیر کل

نقش کاربری اصلی وردپرس, مدیرکل است که به تمام بخش ها از جلمه مطالب, افزونه های وردپرس, پوسته سایت و تمام تنظیمات دسترسی خواهد داشت.

 

تعیین نقش کاربری مناسب

انتشار مطالب پس از تایید مدیر

اگر نقش های کاربری بالا را به دقت مطالعه کرده باشید, متوجه شده که برای انتشار مطالب پس از تایید مدیر کافیست نقش کاربر را بر روی مشارکت کننده قرار دهید و نیاز به نصب هیچ افزونه اضافه نخواهید داشت. امیدوارم این مقاله کوتاه مورد استفاده شما قرار بگیرد.

موفق باشید


  1. خانه اندروید :
    ۱۷ آذر ۹۵

    دورود بر شما عالی بود تشکر از سایت خوبتون

عضویت در خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه ایمیلی آوا می توانید آخرین اخبار, مقالات آموزشی, قالب های رایگان و هرآنچه که برای داشتن یک وب سایت قدرتمند نیاز دارید در ایمیل خود دریافت کنید.