طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور

طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور

طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور

به نقل از شرکت

شرکت هواکاران تهران نوآور درسال ۱۳۸۳ فعالیت خود را با تولید محصولاتی نظیر اتصالات گالوانیزه، کانال های گالوانیزه، دستگاه های اگزاست فن، دریچه های تنظیم هوا با کیفیت بسیار بالا و واردات انواع کانال های فلکسیبل و بست و قفل از کشور های چین و ترکیه آغاز نمود. از آنجایی که استراتژی این شرکت براساس بی نیازی کشور از واردات و حمایت از تولید داخلی پایه گزاری شده بود در نهایت با تلاش شبانه روزی و به کارگیری از دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا تیم هواکاران موفق به تولید انواع کانال فلکسیبل و متعلقات آن در ایران شد که درحال حاضر با برند Flexible Duct در بازار عرضه می گردد. هم اکنون این شرکت مفتخر است که اولین تولید کننده کانال فلکسیبل قابل رقابت با نمونه های وارداتی در کشور باشد.

ایران فلکسیبل

طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور با برند تجاری Flexible Duct بر پایه وردپرس فارسی توسط گروه طراحی سایت آوا انجام شده است. شرکت هواکاران فعالیت خود را از ۸۳ و با تولید محصولاتی نظیر اتصالات گالوانیزه، کانال های گالوانیزه، دستگاه های اگزاست فن، دریچه های تنظیم هوا با کیفیت بسیار بالا و واردات انواع کانال فلکسیبل و بست و قفل از کشور های چین و ترکیه آغاز کرده است.

ویژگی های طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور

  • طراحی گرافیک اختصاصی با توجه به درخواست مشتری
  • کدنویسی استاندارد و بهینه شده
  • پنل مدیریت وردپرس فارسی
  • پنل مدیریت پوسته اختصاصی
  • سرعت لود مناسب
  • سئو و بهینه سازی پوسته
  • واکنش گرا برای موبایل و تبلت (Responsive)
پیمانکارایران فلکسیبل
طراحگروه طراحی آوا
زمان انجام پروژهمرداد ۹۶
مهارت هاوردپرس
وب سایتFlexibleIran.com

نمونه کار ها

طراح سایت Flexible Ductطراحی سایت Flexible Ductطراحی سایت حرفه ای وردپرسطراحی سایت شرکتطراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآورطراحی سایت شرکتی وردپرسطراحی سایت هواکاران تهران نوآورطراحی سایت وردپرسطراحی سایت وردپرس Flexible Ductطراحی سایت وردپرس شرکتی

طراح سایتمشاهده نوشته ها

رضا متولد 14 آبان 69 در تهران است. پس از فعالیت در پروژه های متعدد, سرانجام سایت رسمی خود را با نام گروه طراحی آوا در سال 91 ایجاد و از آن پس بهمراه تیم خود اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت های بسیاری کرد. وی همچنین موفق به کسب 3 مقام بـرتر و یک گواهینــامه بین المللـی در سال 92-93 شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *