طراحی سایت شرکت ساختمانی نگاه درخشان البرز

طراحی سایت شرکت ساختمانی نگاه درخشان البرز

۰۴ مرداد ۹۶
طراحی سایت شرکت ساختمانی نگاه درخشان البرز

طراحی سایت شرکت ساختمانی نگاه درخشان البرز در قالب وردپرس فارسی و طراحی گرافیک اختصاصی توسط گروه طراحی سایت آوا انجام شده است. شرکت نگاه درخشان البرز (NDA) یکی از شرکت مطرح در زمینه طراحی, تولید و اجرا نمای های مدرن ساختمانی است. در طراحی این سایت از سبک جدید اسلایدر با قابلیت کنترل و مدیریت توسط پنل مدیریت سایت استفاده شده است. همچنین این سایت با توجه به نیاز کارفرما و تایید مرحله ای طرح گرافیکی سایت انجام شده است.

ویژگی های طراحی سایت ساختمانی نگاه درخشان البرز

  • طراحی گرافیک اختصاصی
  • کدنویسی استاندارد و بهینه
  • پنل مدیریت وردپرس فارسی
  • پنل مدیریت پوسته اختصاصی
  • سرعت لود مناسب
  • سئو و بهینه سازی پوسته
  • واکنش گرا برای موبایل و تبلت (Responsive)

به نقل از شرکت نگاه درخشان البرز

شرکت نگاه درخشان البرز (NDA) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در بخشهای تخصصی از جمله طراحی ، تولید، اجرا و انتقال دانش فنی در زمینه نماهای مدرن و خشک شامل انواع نماهای شیشه ای ، کامپوزیت در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، اسکای لایت و ترموودو …. آغاز نموده و نامی آشنا برای کارفرمایان ، مهندسین مشاور و مدیران صنعت ساختمان به شمار می رود و وظیفه و تکلیف خود می داند برای تامین نیازهای خلاقانه و غیر روتین معماران توانمند ایرانی نهایت تلاش خودر را به کار بسته و ضمن ارائه به روزترین جزئیات فنی ، مشاوره لازم جهت انتخاب دیتیل یا طراحی ، مقاطع سفارشی ارائه نماید.

 

مطالعه کنید:  تغییر نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت
رضا علیزاده مدیر سایت
رضا متولد 14 آبان 69 در تهران است. پس از فعالیت در پروژه های متعدد, سرانجام سایت رسمی خود را با نام گروه طراحی آوا در سال 91 ایجاد و از آن پس بهمراه تیم خود اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت های بسیاری کرد. وی همچنین موفق به کسب 3 مقام بـرتر و یک گواهینــامه بین المللـی در سال 92-93 شده است.
مطالب زیر را از دست ندهید !

طراحی قالب سایت برگ دانلود

طراحی قالب سایت برگ دانلود

طراحی قالب سایت برگ دانلود کلیه حقوق محفوظ برای برگ دانلود طراحی و اجرا : گروه طراحی آوا ورود به سایت مطالعه کنید:  طراحی...

۱۶ مهر ۹۲
3,457
سوالی دارید؟ در این بخش مطرح کنید