طراحی سایت شرکت ساختمانی نگاه درخشان البرز

طراح سایت شرکت نگاه درخشان البرز

ل

طراحی سایت شرکت ساختمانی نگاه درخشان البرز

به نقل از شرکت نگاه درخشان البرز

شرکت نگاه درخشان البرز (NDA) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در بخشهای تخصصی از جمله طراحی ، تولید، اجرا و انتقال دانش فنی در زمینه نماهای مدرن و خشک شامل انواع نماهای شیشه ای ، کامپوزیت در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، اسکای لایت و ترموودو …. آغاز نموده و نامی آشنا برای کارفرمایان ، مهندسین مشاور و مدیران صنعت ساختمان به شمار می رود و وظیفه و تکلیف خود می داند برای تامین نیازهای خلاقانه و غیر روتین معماران توانمند ایرانی نهایت تلاش خودر را به کار بسته و ضمن ارائه به روزترین جزئیات فنی ، مشاوره لازم جهت انتخاب دیتیل یا طراحی ، مقاطع سفارشی ارائه نماید.

شرکت نگاه درخشان البرز

طراحی سایت شرکت ساختمانی نگاه درخشان البرز در قالب وردپرس فارسی و طراحی گرافیک اختصاصی توسط گروه طراحی سایت آوا انجام شده است. شرکت نگاه درخشان البرز (NDA) یکی از شرکت مطرح در زمینه طراحی, تولید و اجرا نمای های مدرن ساختمانی است. در طراحی این سایت از سبک جدید اسلایدر با قابلیت کنترل و مدیریت توسط پنل مدیریت سایت استفاده شده است. همچنین این سایت با توجه به نیاز کارفرما و تایید مرحله ای طرح گرافیکی سایت انجام شده است.

ویژگی های طراحی سایت ساختمانی نگاه درخشان البرز

  • طراحی گرافیک اختصاصی
  • کدنویسی استاندارد و بهینه
  • پنل مدیریت وردپرس فارسی
  • پنل مدیریت پوسته اختصاصی
  • سرعت لود مناسب
  • سئو و بهینه سازی پوسته
  • واکنش گرا برای موبایل و تبلت (Responsive)
پیمانکارشرکت نگاه درخشان البرز
طراحگروه طراحی آوا
زمان انجام پروژهمرداد ۹۶
مهارت هاوردپرس
وب سایتNDA.co.ir

نمونه کار ها

طراح سایت حرفه ایطراح سایت وردپرسطراحی سایت البرزطراحی سایت شرکت ساختمانیطراحی سایت شرکت ساختمانی نگاه درخشان البرزطراحی سایت شرکتیطراحی سایت نگاه درخشان

طراح سایتمشاهده نوشته ها

رضا متولد 14 آبان 69 در تهران است. پس از فعالیت در پروژه های متعدد, سرانجام سایت رسمی خود را با نام گروه طراحی آوا در سال 91 ایجاد و از آن پس بهمراه تیم خود اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت های بسیاری کرد. وی همچنین موفق به کسب 3 مقام بـرتر و یک گواهینــامه بین المللـی در سال 92-93 شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *