تعرفه های طراحی وب سایت حرفه ای

تعرفه های طراحی وب سایت حرفه ای

۱۱ بهمن ۹۱
تعرفه های طراحی وب سایت حرفه ای

همانطور که می دانید و بارها در مقاله طراحی سایت به آن اشاره شد, طراحی سایت حرفه ای یکی از الزامات موفقیت هر کسب و کار بشمار می آید و نمی توان از آن چشم پوشی کرد. مهمتر از آن باید بدانیم برای کسب و کار خود چه نوع وب سایتی را راه اندازی کنیم و آیا داشتن یک سایت معمولی کمکی به موفقیت کسب و کار ما خواهد کرد. طبیعتاً یک سایت معمولی به همان اندازه ساده بودنش موفقیت شما را تضمین میکند و یک سایت حرفه ای به اندازه حرفه ای بودن آن.

در این بخش لیستی از تعرفه های طراحی وب سایت حرفه ای گروه طراحی سایت آوا را مشاهده خواهید کرد. این لیست در آبانماه سال ۱۳۹۶ بروزرسانی شده است. لازم بذکر است که تعرفه طراحی سایت تنها نشان دهنده حدود هزینه طراحی یک سایت است و برای دانستن قیمت دقیق و درست وب سایت مورد نظر خود بهتر است با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

 

تعرفه های طراحی وب سایت حرفه ای

بروزرسانی آبانماه ۹۶

تعرفه های طراحی وب سایت حرفه ای

 

استعلام و برآورد هزینه طراحی سایت

چنانچه مایل به برآورد هزینه و استعلام دقیق تعرفه و زمان طراحی و راه اندازی سایت خود هستید می توانید از طریق تلگرام و یا تماس با شماره های دفتر این کار را انجام دهید. پس از دریافت اطلاعات موردنظر توسط ما هزینه و زمان دقیق از طریق تلگرام و یا ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

استعلام هزینه از طریق تلگرام » کلیک کنید

و یا تماس با شماره های؛

۰۲۱ ۲۸۴۲ ۸۰۱۱

۰۹۱۲ ۲۴۸ ۸۰۱۱

 

تعرفه طراحی وب سایت ارزان شرکتی

در لیست تعرفه های طراحی سایت بالا تنها هزینه طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی آمده است. در صورت نیاز به طراحی سایت ارزان شرکتی می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید؛

طراحی سایت ارزان شرکتی

 

دریافت پیش فاکتور و هزینه دقیق طراحی سایت

جهت استعلام قیمت و دریافت پیش فاکتور می توانید با ما تماس برقرار کنید و درخواست پیش فاکتور طراحی سایت دهید. ما با توجه به نیاز و درخواست های شما پیش فاکتور های طراحی سایت و نحوه انجام آن را برای شما ارسال میکنیم. پس از بررسی پیش فاکتور ها می توانید با مشاورین ما در خصوص انتخاب بهترین پلن مشورت کنید.

 

پروسه طراحی سایت

پس از انتخاب و تایید فاکتور مربوطه, قرارداد طراحی سایت برای شما ارسال خواهد شد که می بایست به تایید و امضاء شما برسد. در قرارداد مبلغ پیش پرداخت مشخص شده است, به طور معمول ۴۰% از کل هزینه به عنوان پیش پرداخت و الباقی پس از کدنویسی, نصب و راه اندازی سایت دریافت می گردد. پس از آن اکانت های دسترسی به پنل مدیریت سایت و آموزش های لازم ارائه می شود.

 

نحوه پشتیبانی پس از طراحی وب سایت

پشتیبانی در طراحی سایت های حرفه ای به صورت سالانه می باشد و این پشتیبانی در پایان مدت قرارداد قابل تمدید خواهد بود. اما در سایت های ارزان پشتیبانی سایت به مدت ۱ ماه خواهد بود و در صورت نیاز کارفرما با توافق هزینه مشخص پشتیبانی به صورت سالانه خواهد شد.

در مدت زمان پشتیبانی تمامی درخواست های کارفرما قابل اجرا خواهد بود مگر اینکه این درخواست ها نیاز به تغییراتی در کدنویسی داشته باشد که در این صورت هزینه آن مشخص خواهد شد و در صورت تایید کارفرما این امر انجام خواهد شد.

 

سفارش طراحی سایت

جهت ثبت سفارش طراحی سایت خود می توانید از منوی بالا گزینه “سفارش طراحی سایت” را انتخاب کنید و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید, پس از تکمیل فرم مربوطه پیش فاکتور و تعرفه های طراحی وب سایت برای شما ارسال خواهد شد.

 

🙂 ..::: سفارش طراحی سایت :::.. 🙂

 

3,704