افزونه تخفیف در اولین خرید ووکامرس First Order Discount

افزونه تخفیف در اولین خرید ووکامرس

اگر شما هم مدیر یک فروشگاه اینترنتی آنلاین بر پایه ووکامرس باشید, حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید تخفیف در اولین خرید ووکامرس قرار دهید, یک تخفیف مشخص تا با این کار کاربر را مجاب به بازدید و خرید های بیشتر از سایت خود کرده باشید. امروز با معرفی افزونه First Order Discount در خدمت شما هستیم…

افزونه تخفیف در اولین خرید ووکامرس

First Order Discount

کار با افزونه تخفیف در خرید ووکامرس بسیار ساده است, کافیست فایل افزونه را از انتهای همین مطلب دانلود و توسط قسمت افزونه ها آن را بارگذاری و فعال کنید. توجه داشته باشید افزونه First Order Discount توسط گروه طراحی آوا فارسی سازی شده است تا در کارکرد با آن هیچ گونه مشکلی نداشته باشید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه می توانید از بخش ووکامرس » تخفیف در اولین خرید وارد بخش تنظیمات افزونه شوید.

افزونه First Order Discountهمانطور که در تصویر بالا مشخص است, تنظیمات این افزونه بسیار ساده و راحت است, کافی مقدار تخفیف را بصورت مبلغ ثابت یا درصد مشخص کنید و کادر مقدار تخفیف تنها عدد مورد نظر را وارد نمایید و در آخر کلید ذخیره ی تغییرات را بزنید.

موفق باشید

آموزش هاافزونه وردپرس

First Order Discountاعمال تخفیف در اولین خرید کاربرافزونه First Order Discountافزونه تخفیف در اولین خرید ووکامرسافزونه تخفیف در خرید اول کاربرافزونه های پولی ووکامرسافزونه ووکامرس تخفیف در خریدتخفیف در خرید کاربردانلود First Order Discountدانلود افزونه ووکامرس First Order Discountقراردادن تخفیف در اولین سفارش

طراح سایتمشاهده نوشته ها

رضا متولد 14 آبان 69 در تهران است. پس از فعالیت در پروژه های متعدد, سرانجام سایت رسمی خود را با نام گروه طراحی آوا در سال 91 ایجاد و از آن پس بهمراه تیم خود اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت های بسیاری کرد. وی همچنین موفق به کسب 3 مقام بـرتر و یک گواهینــامه بین المللـی در سال 92-93 شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *