افزونه تخفیف در اولین خرید ووکامرس First Order Discount

افزونه تخفیف در اولین خرید ووکامرس First Order Discount

۰۵ دی ۹۵
افزونه تخفیف در اولین خرید ووکامرس First Order Discount

اگر شما هم مدیر یک فروشگاه اینترنتی آنلاین بر پایه ووکامرس باشید, حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید تخفیف در اولین خرید ووکامرس قرار دهید, یک تخفیف مشخص تا با این کار کاربر را مجاب به بازدید و خرید های بیشتر از سایت خود کرده باشید. امروز با معرفی افزونه First Order Discount در خدمت شما هستیم…

افزونه تخفیف در اولین خرید ووکامرس

First Order Discount

کار با افزونه تخفیف در خرید ووکامرس بسیار ساده است, کافیست فایل افزونه را از انتهای همین مطلب دانلود و توسط قسمت افزونه ها آن را بارگذاری و فعال کنید. توجه داشته باشید افزونه First Order Discount توسط گروه طراحی آوا فارسی سازی شده است تا در کارکرد با آن هیچ گونه مشکلی نداشته باشید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه می توانید از بخش ووکامرس » تخفیف در اولین خرید وارد بخش تنظیمات افزونه شوید.

افزونه First Order Discountهمانطور که در تصویر بالا مشخص است, تنظیمات این افزونه بسیار ساده و راحت است, کافی مقدار تخفیف را بصورت مبلغ ثابت یا درصد مشخص کنید و کادر مقدار تخفیف تنها عدد مورد نظر را وارد نمایید و در آخر کلید ذخیره ی تغییرات را بزنید.

موفق باشید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
طراح سایت مدیر سایت
رضا متولد 14 آبان 69 در تهران است. پس از فعالیت در پروژه های متعدد, سرانجام سایت رسمی خود را با نام گروه طراحی آوا در سال 91 ایجاد و از آن پس بهمراه تیم خود اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت های بسیاری کرد. وی همچنین موفق به کسب 3 مقام بـرتر و یک گواهینــامه بین المللـی در سال 92-93 شده است.
مطالب زیر را از دست ندهید !

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت سعی کردم در یک مقاله کامل بپردازیم به کلیات و الزامات طراحی وب سایت که می بایست هر شرکت و یا شخصی...

۲۴ فروردین ۹۴
4,073
سوالی دارید؟ در این بخش مطرح کنید