بک آپ گیری اتوماتیک از وردپرس با افزونه updraftplus

نویسنده : طراح سایت
بک آپ گیری اتوماتیک از وردپرس با افزونه updraftplus
بک آپ گیری اتوماتیک از وردپرس با افزونه updraftplus
بازدید: 1,830
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 votes, average: 5٫00 out of 5)

اگر شما هم صاحب یک سایت باشید یکی از دغدغه های مهم شما بک آپ گیری از اطلاعات سایت است تا درصورت نیاز یا وجود بتوانید از بک آپ یا نسخه پشتیبان سایت خود استفاده کنید, در این مقاله تصمیم گرفتیم افزونه ای برای بک آپ گیری اتوماتیک از وردپرس معرفی کنیم تا به کمک آن بتوانید براحتی و بدون دردسر و بصورت اتوماتیک از سایت خود بک آپ تهیه کنید.

 

معرفی افزونه بک آپ گیری updraftplus

بک آپ گیری اتوماتیک updraftplus

افزونه وردپرسی updraftplus یا UpdraftPlus WordPress Backup Plugin یک افزونه بک آپ گیری اتوماتیک از وردپرس است که به شما امکان تهیه نسخه پشتیبان از سایت را می دهد. افزونه updraftplus یک افزونه ضروری برای تمام صاحبان وب سایت است.

 

کار با افزونه updraftplus

برای شروع ابتدا افزونه  updraftplus را از مخزن وردپرس نصب و فعال کنید, پس از فعال شدن افزونه گزینه ” پشتیبان های updraftplus ” به بخش تنظیمات پنل مدیریت سایت اضافه می شود.

بک آپ گیری اتوماتیک updraftplus

در این صفحه گزینه هایی برای سرعت عمل بک آپ گیری قرار گرفته است

تهیه نسخه پشتیبان

با کلیک بر روی این گزینه می توانید از سایت بک آپ تهیه کنید

بازنشانی

با کلیک بر روی گزینه بازنشانی نیز می توانید بک آپ تهیه شده را بارگذاری کنید

 

تنظیمات افزونه updraftplus

بک آپ گیری اتوماتیک updraftplus

با ورود به بخش تنظیمات افزونه updraftplus می توانید بک آپ گیری سایت رو زمانبندی کنید یا مشخص کنید چه نوع بک آپی از سایت تهیه شود و کجا ذخیره شود.

همچنین با فعال کردن گزینه ایمیل در این افزونه می توانید از تهیه نسخه پشتیبان سایت مطلع شوید تا در صورت لزوم اقدامات لازم را انجام دهید.

 

فراموش نکنید تهیه نسخه پشتیبان از سایت یک امر ضروری است و هر سایت با هر نوع فعالیت و عملکردی نیاز به تهیه پشتیبان دارد, به کمک افزونه بک آپ گیری اتوماتیک updraftplus دیگر نگرانی در خصوص از دست رفتن اطلاعات سایت نخواهید داشت.

 

این افزونه رایگان و از مخزن وردپرس قالب نصب است.


عضویت در خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه ایمیلی آوا می توانید آخرین اخبار, مقالات آموزشی, قالب های رایگان و هرآنچه که برای داشتن یک وب سایت قدرتمند نیاز دارید در ایمیل خود دریافت کنید.