افزایش حجم آپلود در وردپرس با افزونه

افزونه افزایش حجم آپلود در وردپرس

اگر شما هم از کاربران وردپرس فارسی باشید, حتما با آپلود فایل های حجیم مشکل پیدا کرده اید, البته منظور از فایل های حجیم همان ۲ مگابایت محدودیت وردپرس است. برای افزایش حجم آپلود در وردپرس چند راه کار وجود دارد که راحت ترین آنها استفاده از افزونه وردپرسی است. در این مقاله به معرفی افزونه وردپرس جهت افزایش حجم آپلود ها در وردپرس می پردازیم.

افزایش حجم آپلود در وردپرس با افزونه

افزونه افزایش حجم آپلود وردپرس به صورت فارسی و بسیار ساده می باشد, کافیست افزونه را از انتهای همین مطلب دانلود کرده و در بخش افزونه های وردپرس نصب و فعال سازی کنید. سپس در نوار ابزار وردپرس خود گزینه “افزایش حجم آپلود” را مشاهده خواهید کرد.

با کلید بر روی این گزینه وارد بخش تنظیمات افزونه خواهید شد, کار با این افزونه بسیار ساده است و نیاز به هیچ دانش کدنویسی ندارد, کافیست حجم مورد نظر را جهت آپلود وارد کنید و گزینه تایید را کلیک کنید و تمام.

افزایش حجم آپلود در وردپرس با افزونههمانطور که در تصویر مشخص است, پنل افزونه بسیار ساده و فارسی است.

توجه داشته باشید که حجم آپلود می بایست به صورت “بایت” وارد شود,

برای مثال چند حجم را به صورت بایت آورده ایم تا کار برای شما ساده تر باشد؛

برای ۱۰ مگابایت = ۱۰۴۸۵۷۶۰
برای ۲۰ مگابایت = ۲۰۹۷۱۵۲۰
برای ۲۵ مگابایت = ۲۶۲۱۴۴۰۰
برای ۳۰ مگابایت = ۳۱۴۵۷۲۸۰
برای ۳۵ مگابایت = ۳۶۷۰۰۱۶۰
برای ۴۰ مگابایت = ۴۱۹۴۳۰۴۰
برای ۵۰ مگابایت = ۵۲۴۲۸۸۰۰
.
.
.
برای ۲۵۰ مگابایت = ۲۶۲۱۴۴۰۰۰

 

این افزونه را به صورت رایگان دانلود کنید؛

 

افزونه وردپرس

آموزش افزایش حجم آپلود وردپرسآموزش وردپرسافزایش حجم آپلودافزایش حجم آپلود وردپرسافزونه افزایش حجم آپلودافزونه افزایش حجم آپلود وردپرسافزونه فارسی افزایش حجم آپلودافزونه فارسی وردپرسترفند افزایش حجم آپلود وردپرسترفند های افزایش حجم آپلوددانلود افزونه افزایش حجم آپلودراهکار افزایش حجم آپلود

طراح سایتمشاهده نوشته ها

رضا متولد 14 آبان 69 در تهران است. پس از فعالیت در پروژه های متعدد, سرانجام سایت رسمی خود را با نام گروه طراحی آوا در سال 91 ایجاد و از آن پس بهمراه تیم خود اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت های بسیاری کرد. وی همچنین موفق به کسب 3 مقام بـرتر و یک گواهینــامه بین المللـی در سال 92-93 شده است.

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *